تعویض قرآن‌های فرسوده با نو در نمایشگاه قرآن فارس

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از اجرای طرح تعویض قرآن‌های فرسوده با نو در نمایشگاه قرآن استان به مناسبت شب‌های قدر خبر داد.

0 220

احمدرضا نداف، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، از اجرای ویژه برنامه شب‌های قدر در حاشیه نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: به مناسبت شب‌های قدر دو برنامه در نمایشگاه قرآن تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه تعویض قرآن‌های کهنه و فرسوده با قرآن نو یکی از این برنامه‌ها است، تصریح کرد: افرادی که قرآن فرسوده‌ای دارند، می‌توانند با مراجعه به نمایشگاه قرآن آن را با قرآن نو تعویض کنند که این برنامه برای عموم مردم انجام می‌شود.

نداف از اجرای یک نمایش آئینی در شب نوزدهم در حاشیه نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: این نمایش در واقع تئاتر خیابانی با موضوع شهادت حضرت علی(ع) است که شب نوزدهم اجرا خواهد شد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در پایان اظهار کرد: همچنین در شب قدر برنامه اهدای کتاب‌های مذهبی نیز داریم که در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و تقویت بنیان‌های اعتقادی مردم انجام می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 7 =