دیدار و تجلیل از دو جانباز هنرمند در فراشبند

مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فراشبند، هفته هنر انقلاب اسلامی فرصت مغتنمی است برای کسب معنویت و پاسداشت مقام جانبازان و ایثارگرانی که در تاریخ این مرز و بوم حماسه آفریدند.

0 307

به مناسبت گرامی‌داشت هفته «هنر انقلاب اسلامی» ، محمود رحمانی ،معاون فرماندار ، مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ،عبدالله عالیشوندی بخشدار مرکزی ، سجاد غضنفری شهردار و زهره کشاورز رئیس شورای اسلامی فراشبند با حضور در منزل سید رزاق امیری و رضا صداقت، از مقام شامخ این دو جانباز عرصه ی فرهنگ وهنر تجلیل کردند.

محمود رحمانی معاون فرماندار فراشبند با اشاره به موفقیت‌های روزافزون انقلاب اسلامی گفت: به دلیل همین موفقیت‌ها، هجمه‌های زیادی علیه ما شکل گرفته است که هر کسی باید در هر موقعیتی در مقابل این هجمه‌ها بایستد و بهترین فرصت برای دفاع از انقلاب و ایثارگری همین دفاع فرهنگی است و جانبازان در این راستا صحنه‌های ماندگاری را خلق کردند. که ما وظیفه داریم از زحمات ایشان قدردانی کنیم.
مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فراشبند هم در این دیدار صمیمی گفت: هفته هنر انقلاب اسلامی فرصت مغتنمی است برای کسب معنویت و پاسداشت مقام والای جانبازان و ایثارگرانی که در تاریخ این مرز و بوم حماسه آفریدند. و ما هم وظیفه ی خود دانستیم تا ضمن حضور در منزل شما هنرمندان سرافراز و انقلابی از تلاش وزحماتتان تقدیر نماییم.
در این دیدار با اهدا لوح سپاس و هدیه ای از طرف اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و شهرداری فراشبند از سید رزاق امیری،نویسنده و پژوهشگر و از رضا صداقت ،خوشنویس و پیشکسوت تئاتر تجلیل گردید.
لازم به ذکر است از مهمترین اثر سیدرزاق امیری کتاب «پارسه» در سه جلد می باشد که به معرفی مصور و دقیق تمامی شهرها و روستاهای استان فارس می‌پردازد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 7 =