رمضان – برگزاری محفل انس با قرآن کریم در استهبان

در برنامه محفل انس با قرآن کریم آقایان رضا ملکی و سید مرتضی هاشمی به قرائت قرآن کریم پرداختند و در ادامه قاری بین المللی سید مصطفی حسینی از استان قزوین با قرائتی زیبا و دلنشین گرما بخش این محفل قرآنی شدند.

0 213

 

با حضور نماینده امام جمعه استهبان، معاون اوقاف و امور خیریه استان فارس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه، مسئولین و حافظان قرآن کریم موسسه فرهنگی قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) و جمعی از فعالان قرآنی محفل انس با قرآن کریم  در محل امامزاده پیرمراد شهرستان برگزار گردید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی در ماه مبارک رمضان و برگزاری محفل انس با قرآن کریم را فرصتی برای خودسازی، آشنایی جوانان با مفاهیم دینی و کمک به مشکلات کنونی جامعه دانست و افزود قرآن در جامعه امروز باید چراغ هدایت انسان ها و محور وحدت مسلمین باشد.

امید کیامرث افزود در برنامه محفل انس با قرآن کریم آقایان رضا ملکی و سید مرتضی هاشمی به قرائت قرآن کریم پرداختند و در ادامه  قاری بین المللی سید مصطفی حسینی از استان قزوین با قرائتی زیبا و دلنشین گرما بخش این محفل قرآنی شدند.

سید مصطفی حسینی قاری و حافظ قرآن کریم است که در مسابقات قرآنی عناوین ذیل را کسب نموده اند:  مقام دوم مسابقات بین‌المللی قرآن ایران و ترکیه، مقام سوم مسابقات بین‌المللی قرآن کویت، عنوان چهارم مسابقات بین‌‌المللی قرآن مالزی، نفر دوم مسابقات کشوری اوقاف در بوشهر ، نفردوم مسابقات کشوری اوقاف در مشهد ، دو مرتبه نفر سوم مسابقات دانش آموزی کشور، نفر اول مسابقات شاهد در کشور

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − هفت =