دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با سرپرست دانشکده علوم پزشکی لارستان با حضور جمعی از هنرمندان

0 227

در این نشست صمیمانه که به جهت تعامل و همکاری دو نهاد برگزار شد، محسن سلمان پور سرپرست دانشکده علوم پزشکی لارستان ، عنایت الله موحدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان با حضور جمعی از هنرمندان به گفتگو پرداختند.

در این برنامه از ظرفیت های دو نهاد مطالبی را مطرح کردند و پیرامون آن به تبادل نظر و گفتگوهایی پرداختند.
در ابتدا موحدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان از ظرفیت‌های این اداره در جهت همکاری با علوم‌ پزشکی پیرامون موضوعات هنر درمانی، تحقیق، پژوهش، نمایشگاه های مشترک و کاهش آسیب های اجتماعی پیشنهاداتی مطرح کرد.

سپس سلمان پور رئیس دانشکده علوم پزشکی گفت : با حضور در این جمع لطافتی که هنرمند دارد و صحبتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند؛ هر هنرمند به تنهایی خودش یک دنیا است را واقعاً لمس کردم، ما بحث هنردرمانی را که مورد اشاره هنرمندان بود، دنبال کرده و با تفاهم نامه‌هایی که بین علوم پزشکی و مجموعه هنری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان بسته خواهد شد آن را تکمیل می‌کنیم.
ایشان با بیان اینکه ما باید ارائه خدمات تعریف شده را در جایگاه و شأن هنرمندان داشته باشیم تصریح کرد: در بحث درمانی هنرمندان، نوید می‌دهم که همکاری دوطرفه ای صورت گیرد تا هیچ هنرمندی در خصوص مسائل درمانی خود دچار مشکل نشود.

وی افزود : استفاده از هنرهایی که وجود دارد برای جوانی جمعیت و برای ایجاد و افزایش انگیزه و نشاط در راستای افزایش جمعیت، از دوستان هنرمند خود همکاری می طلبیم و امیدواریم حمایت آنها را داشته باشیم.
در ادامه تعدادی از هنرمندان نیز مسائل مشترک که می توان برگزار کرد را به صورت پرسش و پاسخ مطرح کردند، و در نهایت تصمیم گرفته شد جهت عملیاتی شدن‌ پیشنهادات جلسات دیگر نیز برگزار گردد و تفاهم نامه ایی بین اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و دانشکده علوم‌ پزشکی لارستان‌ جهت رسمیت یافتن همکاری‌ها منعقد گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 3 =