تجلیل از هنرمندان جانباز فراشبند به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی

0 245

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فراشبند و به مناسبت گرامی‌داشت هفته «هنر انقلاب اسلامی» ازهنرمندان جانباز وپیشکسوت شهرستان فراشبند تجلیل شد.
در این آیین، روح الله انصاری،فرماندار به همراه محمود رحمانی معاون ایشان،مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، سرهنگ محمد پور منتصری،فرمانده سپاه،نعمت الله حسینی نژاد رئیس اداره تبلیغات اسلامی،سجاد غضنفری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فراشبند با حضور در منزل هنرمندان جانباز از مقام والای آنان تجلیل کردند.

روح الله انصاری فرماندار فراشبند در این دیدار گفت : هنرمندان واقعی و انقلابی شهدا بودند و امید است هنرمندان انقلابی و ولایی با ترویج فرهنگ و هنر انقلابی ادامه دهنده این مسیر مقدس و مهم باشند . همانگونه که رهبر معظم انقلاب همواره در بیانات خود از هنرمندان یاد می‌کنند و خواستار این هستند که هنرمند باید دنیال خلق آثار هنری فاخر و انقلابی باشد. یک هنرمند باید زیبایی‌ها را نشان دهد و جهت‌گیری کار و اثر هنرمند باید دقیق و درست باشد.و زبان رسای خود را در خدمت اسلام و انقلاب بیاورد.
مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این آیین بیان داشت : به مناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی بر خود لازم دانستیم تا ضمن حضور در منزل این هنرمندان سرافراز و انقلابی از تلاش وزحمات ایشان در جهت توسعه و ترویج هنر انقلاب اسلامی از جمله شعر، خوشنویسی،نمایش ، نویسندگی و…. تقدیر نماییم .
شایان ذکر است در این دیدار صمیی از رضا فرزانه شاعر جانباز،حبیب داستانی شاعر پیشکسوت،حسن بهمنی شاعر وخوشنویس ،حاج محمد رضا دهقان شاعر ونویسنده و زنده یاد دکتر محمود عالیشوندی هنرمند جانباز شهرستان فراشبند با اهدا لوح سپاس و هدایایی از طرف اداره فرهنگ وارشاد اسلامی وشهرداری فراشبند تقدیر به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 11 =