به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی: اکران فیلم موقیعت مهدی با حضور فرزند شهید مهدی باکری در مرودشت

احسان باکری: فیلم موقعیت مهدی بیشتر برای مسئولین ساخته شده است تا مردم، برای اینکه به آنها بیاموزد از اموال و بیت المال مملکت صیانت و محافظت نمایند.

0 253

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت؛ به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی فیلم موقعیت مهدی با حضور احسان باکری (فرزند شهید حمید باکری)، حجت الاسلام و المسلمین محمود توسلی رئیس شورای نگهبان شهرستان مرودشت، سرهنگ امید نصیبی فرمانده سپاه ناحیه مرودشت، سرگرد محمد جواد سجادیان معاون فرهنگی هنری سپاه ناحیه شهرستان مرودشت، غلامعلی نوروزی مسوول بسیج هنرمندان وعبدالرضا قیصری شاعر، طنز پرداز و معاون حوزه هنری فارس در تالار مهر شهرستان مرودشت اکران شد.
در این مراسم احسان باکری ضمن تبریک هفته هنر انقلاب اسلامی یاد و خاطره شهید آوینی را گرامی داشت و گفت: فیلم موقعیت مهدی بیشتر برای مسئولین ساخته شده است تا مردم، برای اینکه به آنها بیاموزد از اموال و بیت المال مملکت صیانت و محافظت نمایند.
وی افزود: مسئولان باید از شهدا درس آموخته و آنان را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و در حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی تلاش و گام بردارند.
در پایان لوح تقدیر و هدیه ای از طرف سپاه ناحیه مرودشت و بسبج هنرمندان به فرزند این شهید بزرگوار تقدیم که ایشان نیز آن را به یکی از فرزندان شهید حاضر در سالن اهدا نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =