رمضان؛ برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور جامعه قرآنی استان فارس در آستان شاهچراغ (ع)+ گزارش تصویری

محفل نورانی با حضور قاریان، حافظان، مرتلان، مفسران، علما، پیشکسوتان و مؤلفان و اساتید قرآنی در آستان شاهچراغ (ع) برگزار شد.

0 267

همزمان با شب وفات ام‌المؤمنین حضرت خدیجه کبری (س)، رواق دارالعباده آستان احمد بن موسی شاهچراغ (ع) شیراز، پذیرای دیدار جامعه قرآنی فارس با آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در این استان بود.

در این محفل نورانی که با حضور قاریان، حافظان، مرتلان، مفسران، علما، پیشکسوتان و مؤلفان و اساتید این رشته برگزار شد، سه تلاوت از قاریان برجسته استان فارس و کشورمان اعم از نوجوانان، پیشکسوتان و قاری بین‌المللی کشورمان انجام شد.

تلاوت استاد محمدعلی ذاکری، قاری روشندل و پیشکسوت و پدر قاریان فارس و همچنین تلاوت قاسم مقدمی، قاری بین‌المللی کشورمان زینت‌بخش این محفل نورانی بود.

در این آیین که حمیدرضا قانعی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشت، آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز و حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیم کلانتری، تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) درباره فعالیت‌های قرآنی و ضرورت توجه به مرکزیت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در رویدادهای قرآنی و اعتلای جایگاه قرآنی استان فارس سخن گفتند.

پایان‌بخش این محفل نورانی اقامه نماز جماعت در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) به‌عنوان بزرگترین شبستان شیعی جنوب کشور و ضیافت افطار به میزبانی دارالضیافه این حرم مطهر بود.

این برنامه به همت شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان فارس برگزار گردیده بود.

گزارش تصویری برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور جامعه قرآنی استان فارس در آستان شاهچراغ (ع)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 7 =