هفته هنر انقلاب اسلامی؛ پایان سومین جشنواره عکس حرم در لارستان

آیین پایانی سومین جشنواره عکس حرم لارستان در هفته هنرهای انقلاب اسلامی و همزمان با فرا رسیدن زادروز امام‌زاده میر علی بن الحسین علیه السلام برگزار شد.

0 371

آیین پایانی سومین جشنواره عکس حرم لارستان در هفته هنرهای انقلاب اسلامی و همزمان با فرا رسیدن زادروز امام‌زاده میر علی بن الحسین علیه السلام با اجرای فائزه یادگارفرد، از مجریان شبکه‌های قرآن و جام‌جم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با حضور مسئولین، هنرمندان و آحاد مردم شهر لار در شامگاه پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ در امام‌زاده لار برگزار شد.
این جشنواره که با همکاری آستان مقدس امامزاده میر علی بن الحسین(ع) لارستان، حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، کانون بسیج هنرمندان لارستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه ناحیه لارستان و دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد جنوب فارس برگزار شد، برگزیدگان خود را در دو بخش دوربین و موبایل شناخت.

آثار ارسالی به دبیرخانه ی این دوره از جشنواره عکس حرم در دو بخش حرفه‌ای و موبایلی، ۱۶۰ اثر از ۳۱ عکاس بود؛ که با داوری میلاد پناهی، محمدهادی حدادی‌نژاد و محمدهادی خسروی از عکاسان برجسته استان فارس، ۳۰ اثر به مرحله ی نمایشگاه راه پیدا کرده است.

پذیرفته‌شدگان:
-بخش حرفه‌ای: حامد درویش‌زاده با سه اثر، اسما قهرآلود با سه اثر، فاطمه نغمه‌سنج با سه اثر، محمد پاسیار با دو اثر، آریا جعفرزاده با دو اثر، ابوذر بیغرض با دو اثر، صالح کیانی با یک اثر، سیده فاطمه میرجلیلی با یک اثر، محمدصالح تهمتن با یک اثر، محمدحسین افشار با یک اثر، فاطمه چرخی با یک اثر
-بخش موبایلی: فاطمه قیومی با سه اثر، آرمین مقسمی با دو اثر، حامد درویش‌زاده با یک اثر، مبین مقسمی با یک اثر، سعید باقریه با یک اثر، راضیه کاوه با یک اثر، راضیه ماهرو با یک اثر

برگزیدگان:

بخش حرفه‌ای:

– مقام اول جشنواره آریا جعفرزاده؛ اهدای لوح یاد بود، تندیس ویژه جشنواره و ۷۰۰ هزار تومان جایزه نقدی

– مقام دوم جشنواره صالح کیانی؛ اهدای لوح یاد بود، تندیس ویژه جشنواره و ۶۰۰ هزار تومان جایزه نقدی

– مقام سوم جشنواره اسما قهرآلود؛ اهدای لوح یاد بود، تندیس ویژه جشنواره و ۵۰۰ هزار تومان جایزه نقدی

بخش موبایلی:

– مقام اول جشنواره فاطمه قیومی؛ اهدای لوح یادبود، تندیس ویژه و ۳۰۰ هزارتومان جایزه نقدی

– مقام دوم جشنواره آرمین مقسمی؛ اهدای لوح یادبود، تندیس ویژه و ۲۰۰ هزارتومان جایزه نقدی

– مقام سوم جشنواره حامد درویش‌زاده؛ اهدای لوح یادبود، تندیس ویژه و ۱۰۰ هزارتومان جایزه نقدی

گفتنی است به زودی آثار راه‌یافته در یکی از نگارخانه‌های شهرستان لارستان به نمایش درخواهد آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =