رئیس جدید انجمن موسیقی لارستان معرفی شد

در طی مراسمی حامد درباری به عنوان رئیس جدید انجمن موسیقی لارستان معرفی شد.

0 283

در این مراسم که با حضور عنایت الله موحدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد لارستان ، اساتید و پیشکسوتان ، اعضای شورای موسیقی لارستان و علاقه مندان به هنر موسیقی صورت گرفت، حامد درباری رئیس انجمن موسیقی لارستان معرفی شد.

در ابتدای این مراسم موحدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان ضمن قبولی طاعات و عبادات حضار در مراسم بیان داشت : انجمن موسیقی لارستان از ظرفیت و پتانسیل های خوبی برای معرفی و شناساندن موسیقی ناب و اصیل برخوردار است و لازمه ی آن حضور فعال انجمن موسیقی، پویایی، تلاش و همچنین استفاده از نیروهای جوان تر در این زمینه، در پیشرفت هنر موسیقی و شناساندن آن به خارج از محدوده شهرستان در سطح استان و کشور بسیار مهم است.
وی در ادامه اظهار داشت‌؛ امید که با مسئولیت جدید انجمن و تلاش بیشتر اعضای شورای موسیقی و شاهد پیشرفت چشمگیرتر در عرصه ی موسیقی باشیم و گامی بلند در جهت ارتقای موسیقی برداریم.

در ادامه حامد درباری رئیس جدید شورای موسیقی لارستان نیز به ایراد سخنانی پرداخت و اظهار داشت‌؛ امید که بتوانیم با تلاش و فعالیت بیشتر خدمت شایانی در عرصه ی هنر موسیقی داشته باشیم.
در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علی اصغر دلفروز مسئول سابق انجمن موسیقی لارستان، حامد درباری رئیس انجمن موسیقی لارستان معرفی شد.
در پایان با اهدا لوح سپاس و هدیه از زحمات و تلاش علی اصغر دلفروز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 13 =