به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی :دیدار با خانواده شهدای هنرمند در مرودشت

در این دیدار ها مسوولان یاد و خاطره ی شهید آوینی، هفته هنر انقلاب اسلامی و شهیدان هنرمند آزاد بخش و علمزاده را گرامی داشتند و خانواده شهدا خاطراتی از این دو شهید بزرگوار را بازگو کردند.

0 238

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت؛ به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی مهدی رنجبر رئیس این اداره به همراه حمزه علیزاده کارشناس فرهنگی هنری ، سرهنگ علیرضا زارع جانشین و سرگرد محمد جواد سجادیان معاون فرهنگی هنری ناحیه مقاومت بسیج، ابراهیم اوستا معاون فرهنگی و ابراهیم کشاورز کارشناس فرهنگی هنری بنیاد شهید، غلامعلی نوروزی مسئول بسیج هنرمندان، علی فتحی فر مسئول رسانه،آرش فتحی روابط عمومی، هاجر چیز فهم مسئول تعلیم و تربیت و لیلا زارع مسئول نیروز انسانی بسیج هنرمندان با خانواده شهیدان هنرمند عبداله آزاد بخش و خسرو علمزاده دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار ها مسئولین یاد و خاطره ی شهید آوینی، هفته هنر انقلاب اسلامی و شهیدان هنرمند آزاد بخش و علمزاده را گرامی داشتند و خانواده شهدا خاطراتی از این دو شهید بزرگوار را بازگو کردند. در این دیدار ها به رسم یاد بود هدایایی به خانواده این دو شهید بزرگوار اهدا شد.
شهید آزاد بخش خوشنویس و یکی از فعالان رسانه و مطبوعات بودند که آرشیو روزنامه های کیهان و اطلاعات را طی سال های 57 تا 60 جمع آوری و در 12 جلد صحافی نموده که در حال حاضر در خانه این شهید بزرگوار نگهداری می گردد، همچنین شهید علمزاده درهنر خطاطی و خراطی مهارت داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + هشت =