دیدار و گفتگوی معاون آموزش و پرورش با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت

طی جلسه ای مجید جوکار معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش با مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت دیدار و گفتگو کرد

0 190

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت؛ مجید جوکار معاون پرورشی وکارشناسان فرهنگی هنری اداره آموزش و پرورش با مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه مهدی رنجبر ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات آموزش و پرورش را یکی از نهاد های زیربنایی و موثر در جامعه دانست و گفت: اگر در هر جامعه ای سیستم آموزش و پرورش آن خوب عمل نماید آن جامعه در ابعاد مختلف رشد یافته و به یک جامعه آرمانی و متعالی تبدیل خواهد شد.
وی افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همواره با اداره آموزش و پرورش در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی هنری تعاملات خوبی داشته اند و این اداره و انجمن های فرهنگی هنری آماددگی خود را در جهت انجام فعالیت های فرهنگی هنری در سطح مدارس اعلام و آن را گسترش خواهد داد تا شاهد پیشرفت های فرهنگی و هنری این شهرستان باشیم.
مجید جوکار نیز ایام ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و بیان داشت: اداره آموزش و پرورش شهرستان مرودشت سعی دارد با تعامل و هم افزایی با هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستر مناسب جهت فعالیت فرهنگی هنری دانش آموزان را فراهم نماید تا هم باعث ایجاد نشاط ،شادی و امید در بین دانش اموزان و خانواده ها گردد و با کشف استعداد های هنری و معرفی به جامعه رسالت فرهنگی هنری خود را به بهترین شکل ممکن ایفا نماید.
در این جلسه مقرر شد معاونت پرورشی آموزش و پرورش طی جلسه ای با حضور مسئولین انجمن های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زمینه تنظیم تفاهم ناهه همکاری دو اداره را فراهم تا پس از امضای روسای دو اداره اجرایی گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =