امدادگر کوچولو آمد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از انتشار مجموعه شعر کودکانه امدادگر کوچولو خبر داد

0 97

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده هادی فرخی رییس این اداره اولویت فعالیت های فرهنگی را توجه بیشتر به آموزش کودکان و نوجوانان در بخش های مهم دانست و گفت : امروز بیش از گذشته باید در حوزه ی آموزشی به خصوص آموزش کودکان و نوجوانان فعالیت شود ، فرهنگ تنها جایگاهی است که می توان از طریق آن با کودکان و نوجوانان ارتباط برقرار نمود .
دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده در ادامه افزود : پتانسیل های بسیار خوبی در عرصه ی تالیف و نشر کتاب در شهرستان آباده فعالیت دارند و بحمدالله در ابتدای سال جدید شاهد چاپ کتاب کودک ( امدادگر کوچولو ) به نویسندگی خانم شیما کریمی هستیم و امید که امسال شاهد درخشش نویسندگان شهرستان در عرصه های مختلف باشیم .
شیما کریمی نویسنده کتاب امدادگر کوچولو گفت : هدف من از چاپ این کتاب ،؛ آموزش و آشنایی بیشتر کودکان با موارد و مسائل بهداشتی است ، سعی کردم تا با زبان شعر و عامیانه ارتباط بهتری با کودکان برقرار نمایم و امید که این کتاب مورد پسند عزیزان قرار گیرد .
شیما کریمی متولد 1370 است که از سال 1393 فعالیت های فرهنگی خود را با نویسندگی و شعر آغاز نمود . وی در حوزه ی ادبیات داستانی ، ادبیات نمایشی و هم چنین فیلنامه نویسی نیز فعالیت دارد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + دو =