افتخار آفرینی هنرمند بوکسور مرودشتی در مسابقات بوکس حرفه‌ای ترکیه

هنرمند بوکسور مرودشتی موفق به کسب کمربند طلای مسابقات بوکس حرفه ای ترکیه شد.

0 248

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت؛ محمدرضا فلاحی هنرمند بوکسور مرودشتی موفق به کسب مقام اول مسابقات بوکس WBA -2022 ترکیه شد.
فلاحی متولد 1378و دانشجوی ترم آخر (کارشناسی ارشد)،رشته مهندسی تکنولوژی(نرم افزار) کامپیوتر است که در زمینه ورزشی در رشته بوکس و در زمینه موسیقی در رشته ویولن فعالیت دارد.
فلاحی در سال ۱۳۸۹ وارد عرصه‌ ورزش و رشته بوکس شده، زیر نظر استادان خوب کشوری آقایان:محمدرضا محمودی رئیس و مربی هیئت بوکس شهرستان مرودشت، علی فریدونی مربی بوکس شهرستان مرودشت،غلامرضا یونسی مربی کراس فیت شهرستان مرودشت،تمرینات بوکس و کراس فیت را آغاز کرد. او در سال ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ با تمرین و تلاش بسیار توانست حکم های قهرمانی مقام اول، مقام دوم و مقام سوم رده جوانان در وزن ۵۲کیلوگرم در شهرستان مرودشت، شهرستان نیریز و استان فارس را کسب و در سال ۱۳۹۶و۱۳۹۷توانست مقام دوم رده بزرگسال وزن ۵۶کیلوگرم استان فارس را کسب کند.
فلاحی در سال ۱۳۹۸ با انجام مسابقات بیشتر و کسب مقام های مختلف وارد اردوی تیم منتخب استان فارس شده و هم اینک به مسابقات بوکس کشوری ایران نیز دعوت شده است.

وی فراگیری موسیقی را از سال ۱۳۹۵نزد محسن محمدزاده و امین زارع در خانه فرهنگ مرودشت آغاز و مدت ۵ سال است که مشغول به نوازندگی در رشته ویولن می باشد.
مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت و فاطمه رستگار نیا مسئول خانه فرهنگ، این موفقیت را به ایشان و خانواده محترمشان، هیات بوکس استان فارس و شهرستان مرودشت، امین زارع مدرس خانه فرهنگ و همه ی ورزش دوستان و هنرمندان همشهری تبریک گفته و برای وی روزهایی درخشانی را از خداوند منان مسئلت می نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 12 =