گفتمان مبتنی بر عدالت ، گمشده دیار نخبگان است و شورای فرهنگ عمومی آن را مد نظر قرار دهد.

دکتر مجید انصاری نماینده مردم شهرستان های ممسنی و رستم در جلسه شورای فرهنگ عمومی ، از شورای فرهنگ عمومی خواستند گفتمان های مبتنی بر عدالت ، ممسنی بزرگ و ... را در دستور کار قرار دهند .

0 137

دکتر مجید انصاری در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ممسنی ، نهضت اقامه قسط و جنبش عدالت خواهی را رسالت همه پیامبران و انزال کتب بیان نمودند و فرمودند با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری ، دولت و مجلس انقلابی تلاش می کند که در راستای تحقق عدالت اجتماعی گام هایی بردارد که یکی از آنان گفتمان مبتنی بر عدالت است و نفی طایفه گرایی در جهت تحقق این گفتمان نقش اساسی دارد و با توجه به شرایط ممسنی و اتحاد مردم تمام طوایف ، گفتمان ممسنی بزرگ مطرح گردید.
نماینده مردم شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی گفت در دیار مشهور به دیار نخبگان ، همه مردم از منتقدان و اصحاب قلم می بایست یک هدف را مد نظر قرار دهند و ان هم توسعه همه جانبه شهرستان است که هر کس به سهم خود در آن مشارکت نماید و نا امید کردن مردم و القای شبهه و بیان نقاط صرفا ضعف نه تنها در حل مشکلات شهرستان هیج کمکی نمی کند بلکه مشکلات و موانع تحقق گفتمان عدالت خواهی را دو چندان می نماید علی الخصوص زمانی که این نقدها مغرضانه نوشته شود.
دکتر انصاری با بیان جمله مقام معظم رهبری که فرمودند اگر رهبر نبودم رهبری فضای مجازی را بر عهده می گرفتم گفت ساماندهی فضای مجازی یک ضرورت است و قاطبه مجلس در خصوص ساماندهی آن هم صدا هستند و در این خصوص طرح صیانت از فضای مجازی را ارائه دادند در حالیکه تعبیر و تفسیر های کاملا غلط به نام گیر و بند و … ارائه دادند و عملکرد نمایندگان را زیر سوال بردند .
عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به نقش گفتمان در تحقق عدالت و پیشرفت گفت شورای فرهنگ عمومی طرح توسعه گفتمان ها را در دستور خود قرار دهد و زمینه را برای تحقق عدالت اجتماعی فراهم نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 14 =