طرح کشوری «پیوند مهر» به ماه مبارک رمضان پیوند می خورد

برگزاری سلسله کارگاه‌های اجتماعی فرهنگی،همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد طرح کشوری «پیوند» مهر، در سراسر ایران اسلامی اجرا می‌شود.

0 273

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، طرح کشوری «پیوند مهر» که متشکل از برگزاری سلسله کارگاه‌های روانشناسی با موضوعات همسرگزینی، همسرداری، فرزندپروری، مهارت های زندگی است با حضور 20 استاد برجسته به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

بر پایه این گزارش، هزینه شرکت در طرح پیوند مهر که به میزبانی ستاد فهما جنوب فارس و مشارکت کانون فرهنگی هنری شهید شاکری لارستان در فضای مجازی و به صورت آنلاین برگزار می‌شود؛ 100 هزار تومان است که این رقم برای شرکت‌کنندگان عضو در کانون‌های مساجد کشور (با ارایه کارت عضویت) با 50 درصد تخفیف همراه است؛ ضمن اینکه افراد شرکت‌کننده پس از پایان برگزاری کارگاه‌ها از سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت گواهینامه حضور دریافت می‌کنند.

همچنین افرادی که نیاز به مشاوره در زمینه‌های فوق دارند می‌توانند با کمترین هزینه در قالب نذر فرهنگی حضرت زهرا (س) به مدت 30 دقیقه و هزینه 35 هزار تومان از مشاوره‌های تلفنی فردی اساتید بهره مند شوند.

گفتنی است علاقه مندان جهت شرکت در کارگاه‌های مذکور می‌توانند به شماره واتساپ 09366339695پیام ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =