جشنواره تئاتر سراسری پسامهر به ایستگاه آخر رسید/ برگزیدگان اعلام شدند

0 143

جشنواره تئاتر سراسری پسامهر از ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ با حضور گروه های نمایشی کشور در فسا آغاز به کار کرد. داوری آثار این دوره جشنواره با حضور دکتر نادر برهانی مرند، وحید لک و امیر رضا دلاوری انجام شد و جشنواره از ۱۶ اسفند در شهرستان فسا آغاز به کار کرد و با اعلام برگزیدگان در مراسم اختتامیه ۱۹ اسفند به کار خود پایان داد.
جلسات نقد و بررسی آثار در طول جشنواره با حضور رضا طاهری نویسنده و کارگردان و نوید جعفری منتقد و کارشناس تئاتر مهمان از شیراز و با حضور هنرمندان و گروه های شرکت کننده برگزار شد مسائل مختلف متن ، کارگردانی و بازیگری مورد بررسی قرار گرفت.
آیین اختتامیه جشنواره با حضور هیات داوران، نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر ، شهردار فسا و مدیر عامل و نایب رییس انجمن هنرهای نمایشی فارس در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فسا برگزار شد.

آراء گروه داوران بیست و یکمین جشنواره سراسری تئاتر پسامهر

۱- برگزیده بخش طراحی بروشور:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش قربانگاه مهران پندارظ

۲- برگزیده بخش طراحی نور:
لوح افتخار به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفت نرگس نوری

۳- برگزیده بخش طراحی گریم:
لوح افتخار به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره برای نمایش هملر بیژنی فرزانه رادفر و آژمان بیژنی نسب
۴- بخش طراحی لباس:
تقدیر:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفت مرضیه نوری مبینی
برگزیده:
لوح افتخار به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره برای نمایش هملر بیژنی آژمان بیژنی نسب و نجمه زارعی
۵- برگزیده بخش آهنگسازی
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش باد سرخ وزیدن گرف شهریار جعفری و محمد امیری
۶- بخش طراحی صحنه:
تقدیر:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش بهشت حکیم الله رحمان امامی
برگزیده:
لوح افتخار به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره برای نمایش هملر بیژنی آژمان بیژنی نسب
۷- بخش بازیگری زن
تقدیر خردسال:
لوح تقدیر برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفت آرام آقایی
رتبه سوم:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش های جام حذفی مینا آجری و نمایش ناگهان زود سمانه بابا زاده
رتبه دوم:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفته زینب ملایی
رتبه اول:
لوح افتخار به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره برای نمایش ساختمان ۱۴ یوسف آباد سیمین بهفر
۸- بخش بازیگری مرد
تقدیر بازیگر نوجوان:
لوح تقدیر برای نمایش هملر بیژنی ساسان رستگاری
تقدیر ویژه:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای هنرمند پیشکسوت آقای حمید مجد آبادی نمایش چهار صندوق
رتبه سوم:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش های قربانگاه آرش زاهدی و نمایش جام حذفی محمد صادق خطیبی
رتبه دوم:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش قصه هایی که سوفوکل برای ما نگفت ابوالفضل شیخی
رتبه اول:
لوح افتخار به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره برای نمایش هملر بیژنی یوسف شکوهی
۹- بخش نمایشنامه نویسی
رتبه سوم:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش بهشت حکیم الله خسرو امیری
رتبه دوم:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفت مهدی آشوغ
رتبه اول:
لوح افتخار به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره برای نمایش ساختمان ۱۴ یوسف آباد پویا شهرابی
۱۰-بخش کارگردانی
رتبه دوم:
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفت نرگس نوری
رتبه اول:
لوح افتخار به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره برای نمایش هملر بیژنی آژمان بیژنی نسب
جایزه ویژه ای به نام هنرمند فقید استان فارس زنده یاد فرهاد تنها به گروه برتر جشنواره بیست و یکم پسامهر برای گروه نمایش هملر بیژنی
هیئت داوران بیست و یکمین جشنواره سراسری تئاتر پسا مهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =